Topluluğa Katılın Tartisin

linkedin ankara

16 – 18 Ekim 2018

Ankara, Türkiye

Uluslararası Savunma ve Havacılık Konferansı

logo icdda
 • Slide 1

  Uluslararası Savunma ve Havacılık Konferansı

 • Slide 2

  250 Firma

 • Slide 3

  4800 İkili iş görüşmesi

 • Slide 4

  34 Ülke

Referansları

 • İsmail Demir / SSM Müsteşarı

  Savunma ve Havacılık sanayinde sahip olduğu üstün deneyimlerle, Türkiye'de eşsiz bir ortam sunacağına inandığımız "ICDDA - Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri" nde sizlerle bir araya gelecek olmaktan onur duymaktayız. Profesyonel bir koordinasyonla, yerel ve uluslararası tedarikçi ve üreticiler için iş odaklı bir platform oluşturan ve aynı zamanda gelecek işbirlikleri için fırsatlar sunan bu etkinlik Türk savunma sektöründe büyük bir fark yaratacaktır.

 • Celal Sami TÜFEKÇİ, SSM Müsteşar Yardımcısı

  Misyonu, ülkemizin savunma yeteneklerinin gelişimini sürekli kılacak sanayileşme, teknoloji ve tedarik programları yönetmek; vizyonu, savunma teknolojilerinde Türkiye’yi üstün kılmak olan Müsteşarlığımızın himayesinde, ülkemizdeki tedarikçiler ve alıcılar için tedarik zinciri odaklı iş fırsatları yakalamak açısından mükemmel bir platform olan bu organizasyon ile kurulacağına inandığım önemli işbirliklerinin, “Sürdürülebilir ve rekabetçi bir savunma sanayinin mimarı olmak” hedefimize büyük bir katkıda bulunacağına yürekten inanıyorum. Sektörde yer alan her bir paydaşımızın bu organizasyona katılımının önem arz ettiğini belirterek emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 • Ahmet Mithat Ertuğ, OSSA Yönetim Kurulu Başkanı

  Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri ile dünya firmalarına kapılarımızı açmış bulunuyoruz. Burada yapacağımız işbirlikleri ile en kaliteli ve en rekabetçi ürünü beraberce üreteceğimizi düşünüyorum.

 • Orhan Aydın, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı

  Dünyanın dört bir yanından gelecek olan, savunma ve havacılık sektörünün önemli aktörlerini ve KOBİ’lerini, Türkiye’de buluşturmaktan mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri kapsamında her katılımcının, diğer tüm katılımcıların vizyonunu genişleteceğini düşünüyor ve OSTİM olarak bu organizasyonun hazırlanmasında pay sahibi olmaktan gurur duyuyoruz.

 • Muharrem Dörtkaşlı - TAI

  Türkiye’de savunma ve havacılık sanayinin merkezi konumundaki Ankara’da düzenlenen bu organizasyona, havacılık ve uzay sektörünün lideri olarak destek vermekten memnuniyet duyuyoruz. Ülkemizin bölgesel ve küresel öneminin artması; savunma, havacılık ve uzay alanında son yıllarda kat ettiği mesafe göz önüne alındığında, Türkiye sektörde önemli bir oyuncu pozisyonuna gelmiştir. Bu bağlamda, tüm gözlerin üzerine çevrildiği Türk savunma ve havacılık firmalarının bu ilgiyi fırsata çevirerek, organizasyonda oluşacak sinerjiyle maksimum fayda sağlayacağına inanıyorum.

  Ankara Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri Nedir?

  2014 yılında, 34 ülkeden 250'den fazla küresel firmanın katılımı ile 4800 bire bir kayıtlı iş görüşmesi gerçekleştirilmiştir; Bu büyük başarımız sonrasında ICDDA organizatörlerinin bir araya gelerek 11-13 Ekim 2016 tarihinde üçüncüsü gerçekleştirilecek etkinlik için karar alması doğal bir sonuç olmuştur.

  Türkiye'nin önde gelen savunma ve havacılık kümesi OSSA ile ortaklaşa düzenlenen, Savunma Sanayii Müsteşarlığı himayesinde gerçekleşen ICDDA Ankara; Türk savunma sanayinin kalbinde konumlandırılmıştır.

  İki gün süren bu etkinlik, seçkin B2B eşleştirmeleri, seçkin bir ortamda üst düzey konferanslar, yenilikçi çalıştayların düzenlenmesi ve ünlü OEM tedarik ve tedarik zinciri politikası oturumları, yeni pazar gelişmeleri, dünyanın önde gelen en büyük firmaları ile tecrübe paylaşımı ve bu firmalardan tedarik zinciri stratejileri ile ilgili bilgi edinilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

  Aerospace Turquie 2014 from Mariana Miu on Vimeo.

   

  Kategori: Anasayfa